Dalaman Rent a Car Kiralama Hakkında Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim

Dalaman Rent a Car Web Sitemizden Size ve Kesenize Uygun Olan Tercih Ettiğiniz Aracı Seçerek Rezervasyon Butanuna Tıklayın. Daha sonra Sizden İstenilen Bilgileri Yazın ve Onaylayın. Böylelikle Ön Rezervasyonunuzu Onaylanmış Olacaktır. Daha Sonra En Kısa Süre İçinde Firmamız Sizlere Mail veya Telefon Yolu İle Dönüş Yaparak Rezervasyonunuzu Onaylayak ve Adınıza Aracınızı Ayıracaktır. Hepsi Bu Kadar

Aracımı Nasıl Teslim Alabilirim.

Araç Alış Teslimatı Sorun Yok. Uçağınızdan İndiniz Bavulunuzu Aldınız ve Havalimanından Dışarıya Çıktığınızda Sizin ve Firmamızın İsmi Yazılı Bir Klasör Tutarak Bekleyen Sizleri Karşılayan Personelimiz Olacak. Ekibimiz İle Buluşarak Kiraladığınız Aracınızın Yanına Gideceksiniz. Eşyalarınızı Araca Yerleştirdikten Sonra Araç Kiralama Sözleşmesini Düzenleyip Ardında Ödemeyi Yapıp, Park Alanından Çıkarak Yolunuza Devam Edebilirsiniz. Bu Süre Maksimum  Dakika Sürecektir.

Dönüş Teslimatımız Havalimanı Giden Yolcu Bölümünde Üst Köprüde Gerçekleşecektir. Ekibimiz Dönüş Saatinizde Sizleri Bekliyor Olacaktır. Bavullarınızı Alıp Giden Yolcu Kapısından Girerek Devam Edebilirsiniz.

Dalaman Rent a Car Firmamızdan Araç Kiralamak İstediğinizde Bazı Gerekli Evraklara İhtiyacımız Var. Bunlar,  Kimlik, Pasaport, EhliyetGüvence İçin Kredi Kartı Bilgileriniz, Eğer Kredi Kartı Bilgilerinizi Vermek İstemiyorsanız, Sizlerden Depozito Alarak Araç Kiralama İşleminizi Gerçekleştirebiliriz. Ödediğiniz Depozitoyu  Kiralama Süreniz Bittikten 3 Gün Sonra Şayet Kiralama Yaptığınız Süre İçinde Araca Bir Trafik Cezası veya Sözleşmeye Uymayan Bir Hasar Oluşmamış ise Vereceğiniz Banka Hesap Numarasına İade Ediyoruz

Kiralama Süresi

Araç Kiralama Süresi 24 Saat Üzerinden 1 Gün Olarak Hesaplanır ve Uygulanır. 24 Saat Kiralama Süresini Dolduran Müşterilerimize 2 Saat Tolerans Tanıyoruz. Bu İki Saati de Geçiren Müşteriden 2 Gün Kiralama Bedeli Alınır. Günlük, Üç Günlük, Haftalık veya Aylık Araç Kiralaması Yapabilirsiniz. Elbette ki Uzun Süreli Kiralamalarda İndirimlerimiz Mevcuttur.

Yol Yardımı Hizmetimiz 365 Gün 24 Saattir. Gece veya Gündüz Herhangi Bir Sorun İle Karşılaştığınızda Lütfen 0 543 301 0301 Numaralı Telefondan Bizlere Ulaşın. En Kısa Sürede Sizlere Ulaşarak Gerekli Yardımı Yapacağımızdan Emin Olun.

Ödeme Konusunda Şöyle Yapıyoruz; Siz Aracınızı Dalaman Havalimanında Teslim Alırken Araç Kiralama Sözleşmesini İmzaladıktan Sonra Nakit Veya Kredi Kartı İle Ödeme Alıyoruz. Elbette ki Faturanızı Veriyoruz. Tüm Fiyatlarımıza KDV Dahil dir.

Dalaman Havalimanı Rent a Car

Sadece 2 Dakika Araç Rezervasyonunuz Hazır, Bekleme Yok, Biz Hazırız

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

Aracınızı Dalaman Havalimanında 5 Dakikada Teslim Ediyoruz

En Ucuz Araba Kiralama Dalaman

Dalamanda Rent a Car Firmalarından Ucuz Olduğumuzu Göreceksiniz.

Dalaman Kiralık Araba Fiyatları

Dalaman Havalimanı Kiralık Araba En Ucuz Fiyatlara Araba Kiralama Adresi