Dalaman Rent a Car Kiralama Hakkında Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim

Dalaman Rent a Car Web Sitemizden Size ve Kesenize Uygun Olan Tercih Ettiğiniz Aracı Seçerek Rezervasyon Butanuna Tıklayın. Daha sonra Sizden İstenilen Bilgileri Yazın ve Onaylayın. Böylelikle Ön Rezervasyonunuzu Onaylanmış Olacaktır. Daha Sonra En Kısa Süre İçinde Firmamız Sizlere Mail veya Telefon Yolu İle Dönüş Yaparak Rezervasyonunuzu Onaylayak ve Adınıza Aracınızı Ayıracaktır.

Aracımı Nasıl Teslim Alabilirim.

Sorun Yok. Uçağınızdan İndiniz Bavulunuzu Aldınız ve Havalimanından Dışarıya Çıktığınızda Sizin ve Firmamızın İsmi Yazılı Bir Klasör Tutarak Bekleyen Sizleri Karşılayan Personelimiz Olacak. Ekibimiz İle Buluşarak Kiraladığınız Aracınızın Yanına Gideceksiniz. Eşyalarınızı Araca Yerleştirdikten Sonra Araç Kiralama Sözleşmesini Düzenleyip Ardında Ödemeyi Yapıp, Park Alanından Çıkarak Yolunuza Devam Edebilirsiniz.

Kiralama Süresi

Araç Kiralama Süresi 24 Saat Üzerinden 1 Gün Olarak Hesaplanır ve Uygulanır. 24 Saat Kiralama Süresini Dolduran Müşterilerimize 2 Saat Tolerans Tanıyoruz. Bu İki Saati de Geçiren Müşteriden 2 Gün Kiralama Bedeli Alınır. Günlük, Üç Günlük, Haftalık veya Aylık Araç Kiralaması Yapabilirsiniz.


Çok Kolay Rezervasyon

Sadece 2 Dakika Araç Rezervasyonunuz Hazır, Bekleme Yok, Biz Hazırız

Havalimanı Araç Teslimatı

Aracınızı Dilerseniz Dalaman Havalimanından Dilerseniz Adresinize TeslimEdiyoruz.

ŞOK ! Ucuz Fiyatların Adresi

Dalamanda ki Tüm Rent a Car Araba Kiralama Firmalarından Ucuz Olduğumuzu Göreceksiniz.

365 Gün 24 Saat Destek

Gece Gündüz Yol Yardım Desteği Verdiğimiz Doğrudur. En Güvenilir Emim Ellerdesiniz.